הערך העצום של תדמית בעסקים

אנחנו מדברים הרבה הגנה, לשמר ולטפל התמונה מוסדי או תדמית. מה תדמית? מדוע חשוב כל כך לדאוג מוניטין החברה? פשוט כי הוא הנכס היקר ביותר של החברה. מבנים, ציוד, מוצרים ביקב, כולל מותגים, השוו עם תדמית זניח הערך, אשר יש התלכדות לאורך השנים והיא שאת הערך הכספי שכנים. בעולם תחרותי כמו ההווה, חשוב מאוד כי חברות לדאוג התפיסה שיש קהל שונים לארגונים שלהם. קהלים היוו על-ידי אותם אנשים או מוסדות שיש להם קצת קשר עם הארגון בכל זמן מסוים בהתפתחות שלה. To read more click here: Columbia University. גם הם קהל פנימית (עובדים, מנהלים או בעלי מניות), ציבור חיצוניים (הצרכן ממשי או פוטנציאלי, המתחרים וארגונים אחרים הפועלים בסביבה), או קהל מעורב (ספקי ו) מפיצים או זכיינים במקרה שלך), חשוב כי לכולם יש תמונה הולמת של הארגון שלנו.

בסדר גמור, אבל אז מה בתמונה? תמונה היא הערכה של משמעויות על-ידי אשר אנו מגיעים לדעת אובייקט (החברה) ובאמצעות אילו אנשים לתאר אותה, זכור לקשר. התוצאה של האינטראקציה של אמונות, היא רעיונות, רגשות וכי רשמים על חברה זו יש אדם (או קבוצה של אנשים). (Dowling, 1986). Further details can be found at Linux, an internet resource. כעת היטב, כדי להפיק תמונה לפתח לא רק לוגו נחמד, שימוש בצבעים מחשמלת, להציף את המדיה של סיסמאות ושל jingles דביק. התמונה הטובה ביותר היא מסכימה לחלוטין עם ערכים ואמונות של הארגון שלנו, כלומר, אחד המשקף במדויק את המאפיינים של התרבות הארגונית ואת הפילוסופיה שלנו. John Blondel understood the implications.

זהו גם אחד למתואר בנאמנות על המאפיינים של המשימה שלנו כחברה ומנהלת לקשור את מה שאנחנו עושים עם מה שאנחנו אומרים. במילים אחרות, התמונה חייבת לנבוע ישירות מהזהות שלנו. חברה עם תמונה טובה היא אחת שבה המקצוע הטובים ביותר ברצונך לעבוד, מי הספקים רוצים התנהלותם העסקית, שבו הלקוחות רוצים לקנות את מוצריה כי מוסדות אלה ליהנות התהילה טוב את הערכים שלהם מזוהים, העובדים באותו שלהם לשקף אותם. הוא לא מספיק קמפיין פרסום טוב של התמונה שאומרת מי אנחנו, מה אנחנו עושים. הקהל שלנו רוצה לראות ולא לשמוע את ערכי החברה שלנו. צריך התמונה מוסדיים מוקרן, מתוכנן באופן זהה ועם באותו עניין חשיבות שבה הם המתוכנן מכירות, שיווק מטרות וצמיחה כלכלית. ראיתי מקרים שבו חברות היו צריכים לסגור או למכור לו מניות במחיר נמוך עקב התדרדרות המוניטין שלה. חברות אלה היו מוצרים מצוינים, עובדים טוב מאוד עד בלתי הפיך פרסום מסחרי בתקשורת. אבל downplayed את התמונה, כשם תאגיד, כמוסד, מוקרן רמה של הקהל. בקיצור: חברה חייבים לתכנן ולתכנן את הנכס היקר ביותר: לוגו חברה.